نتایج مسابقات راو در تاریخ 6 ژوئیه 2011 :

مسابقه اول : سانتینو مارلا به همراه ولادیمیر کازلو در برابر مایکل مک گیلیکاتی به همراه دیوید اوتانگا
در این مسابقه هنگامیکه مارلا میخواهد برود برای کبرا اتانگا دخالت میکند اما مورد حمله ی کازلو قرار میگیرد در آخر سانتینو بر روی مک گیلیکاتی نیک بریکر را اجرا و سپس کبرا را اجرا میکند و موفق میشود او را پین کند .
برنده مسابقه : سانتینو مارلا

مسابقه دوم : بث فونیکس و کلی کلی در برابر خواهران بلا
در این مسابقه کلی بر روی نیکی بولداگ را اجرا کرد و فونیکس گلم اسلم را بر روی بری اجرا کرد و در آخر او را پین کرد و موفق شد تیم خود را پیروز کند .
برنده مسابقه : بث فونیکس و کلی کلی

مسابقه سوم : ری مستریو در برابر سی ام پانک به همراه میسون رایان
در این مسابقه هنگامیکه ری خواست برود برای 619 رایان مانع 619 او میشود اما مستریو یک DDT به هردوی ان ها میرود و در آخر به بالای رینگ میرود و یک اسپلش را بر روی پانک اجرا میکند و موفق به پین او و برنده میدان میشود .
برنده مسابقه : ری مستریو

مسابقه چهارم : کوفی کینگستن در برابر زک رایدر
در این مسابقه کوفی یک بوم دراپ بر روی زک اجرا میکند و آماده میشود برای تراپل این پردایس اما رایدر بدل میکند و در آخر از کینگستن تراپل این پردایس را دریافت میکند و موفق میشود او را پین کند .
برنده مسابقه : کوفی کینگستن

مسابقه پنجم : بوکر تی در برابر جک سواگر
در این مسابقه هنگامیکه بوکر خواست برود برای سیسورز کیک سواگر بدل کرد اما در آخر از او یک ضربه ی پا محکم دریافت کرد و به بیرون رینگ افتاد داور شروع به شمارش کرد اما سواگر وارد رینگ نشد در نتیجه داور تا 10 شمرد و بازی با قانون کانت اوت به نفع بوکر تی تمام شد .
برنده مسابقه : بوکر تی

مسابقه ششم : جان سینا و الکس رایلی در برابر آرتروث و د میز (داور مخصوص : "استون کلد" استیو آستین)
در این مسابقه سینا بر روی میز STF را اجرا میکند اما او دستش به طناب رینگ برخورد میکند در مین لحظه آرتروث صندلی را برمیدارد اما از جان یک دراپ کیک دریافت میکند در آخر استیو آستین استانر را بر روی میز اجرا میکند و در همین هنگام از جان سینا ادیتود ادجاسمنت کاور میکند و موفق میشود به همراه الکس رایلی و کمک آستین تیم خود را پیروز کند .
برنده مسابقه : جان سینا و الکس رایلی
بعد از بازی جنرال منجر راء ایمیلی میفرستد که او گفته است آرتروث و د میز با قانون DQ برنده مسابقه هستند .
برنده مسابقه : آتروث و د میز
بعد از این جریان استیو آستین , مایکل کول را به داخل رینگ میبرد و به او استانر میزند از آن طرف از سینا ادیتود ادجاسمنت دریافت میکند و آنها یا خوردن نوشیدنی جشن میگیرند .

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 17 خرداد 1390    | توسط:    | طبقه بندی: Raw،     | نظرات()