Batista: باتیستا


»  جدیدترین خبرها از وضعیت Batista: باتیستا یک مرکز آموزشی افتتاح کرد ...
باتیستا، استار سابق کمپانی WWE که بیش از یک سال از جدائی وی از این کمپانی می گذرد، همچنان پس از مسابقه با جان سینا در پی پی وی اور د لیمیت سال گذشته ، هنوز مسابقه ای انجام نداده است و انواع و اقسام شایعات عجیب در رابطه با آینده او به گوش می رسد.
اما صبح امروز به گزارش خبرگزاری های رسمی و معتبر جهانی، روز گذشته، باتیستا یک باشگاه ورزشی و آموزشی برای MMA افتتاح کرد. این مرکز تمرینی در تامپا، فلوریدا واقع شده است و قرار است از هفته آینده به صورت عمومی مورد استفاده مردم قرار بگیرد. این در حالی است که باتیستا حدود دو ماه قبل قرارداد یک مسابقه در استرایکفورس در لندن را با مسئولان این کمپانی امضاء کرد اما طولی نکشید که UFC، این کمپانی را خرید و قرارداد باتیستا نیز باطل شد. گفتنی است که ....

جهت مشاهده خبر بصورت کامل به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

هم اکنون باتیستا در این مرکز آموزشی که Gracie Fighter Jiu Jitsu نام دارد، همراه با مربی MMA، آقای سزار گراسیه مشغول تمرین است.
همچنین در چند روز گذشته شایعه هایی مبنی بر بازگشت باتیستا به WWE در پی پی وی کاپیتال پانیشمنت منتشر شده بود که صبح امروز، یکی از مقامات نزدیک به WWE در مصاحبه ای کوتاه با یکی سایت های خبری، این موضوع را به طور کلی تکذیب کرد و آن را کذب دانست! این در حالی بود که صحت نداشتن این خبرها از قبل معلوم بود چرا که با راه اندازی این مرکز آموزشی توسط باتیستا، او به MMA نزدیک تر شد!

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 خرداد 1390    | توسط:    | طبقه بندی: wwe news،     | نظرات()