.

قسمت اول(آموزش باز کردن THE ROCK):

برای باز کردن د راک فقط  یک راه وجود دارد و از راه کد امکان پذیر ن

قسمت اول(آموزش باز کردن THE ROCK):

برای باز کردن د راک فقط  یک راه وجود دارد و از راه کد امکان پذیر نیست.

در قسمت ROAD TO WRESTLEMANIA شما باید  مسابقه VS UNDERTAKER را انتخاب کنید و به دلخواه یکی از چند استار داده شده را انتخاب کنید.

شما اگر به طور معمولی مسابقه بدهید و مسابقاتی که خود بازی تعیین کرده را انجام دهید در نهایت با آندرتیکر مسابقه خواهید داد و راک هم باز نخواهد شد شما برای باز کردن د راک باید 5 تا چلنج را انجام دهید تا به جای آندرتیکر در رسلمنیا با راک رو به رو شوید و پس از شکست دادن او استار راک باز خواهد شد. پن چلنجی که باید انجام دهید به طریق زیر میباشد:

1-Week 2 چلنج رندی ارتن در بک استیج

2-Week 3 چلنج کازلو در بک استیج

3-Royal rumble چلنج دلف زیگلر در بک استیج

4-Week 9 چلنج بیگ شو مسابقه تیبل مچ

5-Week 12 چلنج باتیستا در بک استیج

و در نهایت مسابقه دادن با راک در رسلمنیا و شکست دادن او

شما در هفته اول با رندی ارتن در رینگ رو به رو خواهید شد پس شکست دادن او به هفته دوم خواهید رفت در هفته دوم شما قبل از این که به محل مسابقه بروید باید در سالنی که هستید به دنبال رندی ارتن بگردید که این استار در یکی از لاکر روم ها هستش فقط اتاق هایی که با تابلو LOCKER ROOM بر آن ها نصب شده است را بگردید و به سایر اتاق ها نروید اگر در یکی از این 5 چلنج فرد مربوطه را در هیچ کدام از این لاکر روم ها پیدا نکردید در سالن دنبال آن ها بگرید در هفته اول رندی ارتن در داخل یکی از لاکر روم ها است و شما باید با او حرف بزنید سپس او شما را چلنج میکند و در همان جا بعد صحبت کردن با یک دیگر مسابقه خواهید داد شما باید صبر کنید تا رندی جان شما را به نزدیک های پایان برساند بعد او را پشت سر هم و با تکنیک های مختلف K.O کنید.

در هفته سوم شما باید در بک استیج به دنبال ولادیمر کازلو کشتی گیر روسی بگردید او در سالن منتظر شماست و بعد از این که با او حرف زدید چلنج آغاز میشود و با او درگیری خواهید داشت و باید او را با ضربات خود K.O کنید سپس به قسمت سبز مشخص شده در نقشه بروید و در رینگ با کریس جریکو و کازلو مسابق بدهید که در وسط این مسابقه آندرتیکر به کمک شما خواهد آمد.

در هفته چهار باید مسابقه ای که در نقشه مشخص شده است را در درون رینگ انجام دهید که یک مسابقه تگ تیم مچ خواهد بود.

در هفته بعد یعنی بعد از این مسابقه (هفته رویال رامبل) شما باید در بک استیج به دنبال دالف زیگلر بگردید که او در جلوی اتاق GM منتظر شماست شما باید با او حرف بزنید و بعد از آن چلنج فعال میشود و با او درگیری خواهید داشت و باید او را K.O کنید.

چلنج بعدی در خفته نهم و با بیگ شو میباشد و شما باید او را روی میز انداخته و یک فینیشر بزنید تا میزی که بیگ شو روی آن است شکسته شود و شما برنده شوید.

چلنج بعدی شما در هفته دوازدهم خواهد بود شما باید در این هفته در بک استیج به دنبال باتیستا بگردید و او را K.O کنید سپس تمامی 5 چلنج شما تکمیل گردیده و در رسلمنیا با راک رو به رو خواهید شد و پس از شکست دادن او این استار باز خواهد شد.

برای این که بدانید در کدام هفته هستید باید بعد از هر مسابقه بازی را سیو کنید تا هفته ای که در آن قرار دارید نمایش داده شود.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 خرداد 1390    | توسط:    | طبقه بندی: wwe news،     | نظرات()